FTR

Grid View:
Hızlı bakış

Elektro-Fiziksel Modaliteler

(0)
24,00TL

Ön SözUzun yıllardır meslek yüksekokullarında ders veren akademisyenlerin öğrencilerintaleplerini göz önünde bulundurarak hazırladıkları, fizyoterapi teknikerleriiçin elektrofiziksel modaliteler ve uygulamalarının yer aldığı kitabımızınmeslek yüksekokullarının fizyoterapi programlarındaki öğrencilerimizeve fizyoterapi teknikerlerine faydalı bir reh..

Out Of Stock
Hızlı bakış

Fizyoterapistler İçin Fasyal Anatomi

(0)
20,00TL

Fizyoterapistler İçin Fasyal Anatomi..

Hızlı bakış

Torasik ve Servikal Bölge Patolojilerinde Rehabilitasyon

(1)
60,00TL

Torasik ve Servikal Bölge Patolojilerinde Rehabilitasyon..

Out Of Stock
Hızlı bakış

Nörolojik Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Ölçme ve Değerlendirme

(0)
60,00TL

Rehabilitasyonda doğru ölçme ve değerlendirme yöntemlerinin seçimi; problemlerinobjektif olarak tanımlanmasını, klinik akıl yürütme ve karar verme süreçlerinin sağlıklıişletilmesini, tedavi programının doğru planlanmasını ve müdahalelerin etkisinin objektifolarak izlenmesini mümkün kılmaktadır. Ölçme ve değerlendirme, kanıta dayalıuygulamaların en ..

Out Of Stock
Hızlı bakış

LUMBAL BÖLGE PATOLOJILERINDE REHABILITASYON

(0)
60,00TL

Değerli Okuyucu“Lumbal Bölge Patolojilerinde Rehabilitasyon” isimli kitabımızı, lumbal bölge patolojileri nedeniyleağrı, güçsüzlük, aktivitelerde kısıtlılık gibi şikayeti olan hastalar ile çalışan sağlık profesyonellerine,konu ile ilgili bilgi edinmek isteyen fizyoterapi öğrencilerine yol göstermesi amacıylahazırladık. Kitabımızın içerisinde, lumba..

Hızlı bakış

Hidroterapi

(0)
24,00TL

Uzun yıllardır meslek yüksekokullarında ders veren akademisyenlerin öğrencilerin taleplerini gözönünde bulundurarak hazırladıkları, fizyoterapi teknikerleri için hidroterapi ve uygulamalarının yer aldığı kitabımızın meslek yüksekokullarının fizyoterapi programlarındaki öğrencilerimize ve fizyotera- pi teknikerlerine faydalı olacağın..

Hızlı bakış

Engellilik ve Katılım

(0)
24,00TL

Ön SözUzun yıllardır meslek yüksekokullarında ders veren akademisyenlerinöğrencilerin taleplerini göz önünde bulundurarak hazırladıkları, fizyoterapiteknikerleri için engellilik ve katılım konuları ile birlikte yasal mevzuatın yeraldığı kitabımızın meslek yüksekokullarının fizyoterapi programlarındaki öğrencilerimizeve fizyoterapi teknikerlerine fa..

Hızlı bakış

Klinik Fizyoterapi

(0)
30,00TL

Ön SözUzun yıllardır meslek yüksekokullarında ders veren akademisyenlerinöğrencilerin taleplerini gözönünde bulundurarak hazırladıkları, fizyoterapiteknikerleri için temel klinik bilgilerin yer aldığı kitabımızın meslek yüksekokullarınınfizyoterapi programlarındaki öğrencilerimize ve fizyoterapi teknikerlerinefaydalı olacağına inanıyorum.Kitapta, k..

Hızlı bakış

Fizyoterapiye Giriş

(0)
18,00TL

Ön Söz2011 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Havza Meslek YüksekokuluFizyoterapi programında çalışmaya başladığımda Fizyoterapi teknikerliği henüzçok yeni bir bölümdü. Uzunca yıllar ders içeriklerini oluşturmakta çeşitlizorluklar çektik, hem bilimsel olarak yeterli hem de fizyoterapi teknikerlerininihtiyacı olan bilgiyi süzüp hazırlamak oldukça zo..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)