FTR

Grid View:
Hızlı bakış

BİLMECELERLE SPOR HEKİMLİĞİ

(0)
225,00TL

Kitaplar vardır bir çırpıda okunur ve başkalarına tavsiye edilir, tekrar okunmak istenir. Kitaplar vardır birkaç sayfa okunur, bir kenara bırakılır, uzun bir süre okunmadan raflarda kalır. Eğitici kitaplar ise zorunlu kalınmadıkça okunmaz, okunulması gerektiği sürece de sıkıntı oluşturur. Bu kitabı, Doç. Dr. Sabriye ERCAN özenle, titizlikle..

Hızlı bakış

EL ORTEZLERİ

(0)
175,00TL

 El ortezleri akut ya da kronik patolojilerde elin fonksiyonelliğini sağlayan ve günlük yaşam kalitesini arttıran aparatlardır. İnsanlığın varoluşundan bu yana farklı dizaynlarda ve farklı hammaddelerden el ortezleri yapılmıştır. İlk çağlarda ahşap, kemik v.b. maddelerden yapılan ortezler, günümüzde daha çok petrol bazlı plastik malzemele..

Hızlı bakış

Elektro-Fiziksel Modaliteler

(0)
180,00TL

Ön SözUzun yıllardır meslek yüksekokullarında ders veren akademisyenlerin öğrencilerintaleplerini göz önünde bulundurarak hazırladıkları, fizyoterapi teknikerleriiçin elektrofiziksel modaliteler ve uygulamalarının yer aldığı kitabımızınmeslek yüksekokullarının fizyoterapi programlarındaki öğrencilerimizeve fizyoterapi teknikerlerine faydalı bir reh..

Hızlı bakış

Fizyoterapistler İçin Fasyal Anatomi

(0)
170,00TL

Fizyoterapistler İçin Fasyal Anatomi..

Hızlı bakış

MENTAL HASTALIKLARDA FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

(0)
370,00TL

Mental hastalıklar, artan engellilik, morbidite, mortalite ve ekonomik etki oranı ile ilişkili küresel bir sağlık sorunudur. Mental hastalıklara yatkınlık; genetik arka plan, kültürel ortam ve çevresel faktörlerden etkilenerek bireyler arasında farklılıklarla birlikte yaşam boyu devam eder. Mental sağlığın korunmasında risk faktörlerinin bili..

Hızlı bakış

OLGULARLA SPORCU REHABİLİTASYONU

(0)
400,00TL

Sağlık bilimleri alanındaki öğrencilerin, hasta başında aldıkları pratik eğitimleri ve bire bir uygulamaları son derece önemlidir. Öğrencilerimizin olgu çözümlemeli teorik kitaplara olan ihtiyacının ne kadar derin olduğu aşikârdır.  ‘Olgularla Sporcu Rehabilitasyonu’ başlıklı bu kitapta, spor hekimliği uzmanları ve fizyoterapistler olara..

Hızlı bakış

Torasik ve Servikal Bölge Patolojilerinde Rehabilitasyon

(1)
280,00TL

Torasik ve Servikal Bölge Patolojilerinde Rehabilitasyon..

Hızlı bakış

Nörolojik Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Ölçme ve Değerlendirme

(0)
300,00TL

Rehabilitasyonda doğru ölçme ve değerlendirme yöntemlerinin seçimi; problemlerinobjektif olarak tanımlanmasını, klinik akıl yürütme ve karar verme süreçlerinin sağlıklıişletilmesini, tedavi programının doğru planlanmasını ve müdahalelerin etkisinin objektifolarak izlenmesini mümkün kılmaktadır. Ölçme ve değerlendirme, kanıta dayalıuygulamaların en ..

Hızlı bakış

LUMBAL BÖLGE PATOLOJILERINDE REHABILITASYON

(0)
280,00TL

Değerli Okuyucu“Lumbal Bölge Patolojilerinde Rehabilitasyon” isimli kitabımızı, lumbal bölge patolojileri nedeniyleağrı, güçsüzlük, aktivitelerde kısıtlılık gibi şikayeti olan hastalar ile çalışan sağlık profesyonellerine,konu ile ilgili bilgi edinmek isteyen fizyoterapi öğrencilerine yol göstermesi amacıylahazırladık. Kitabımızın içerisinde, lumba..

Hızlı bakış

Hidroterapi

(0)
175,00TL

Uzun yıllardır meslek yüksekokullarında ders veren akademisyenlerin öğrencilerin taleplerini gözönünde bulundurarak hazırladıkları, fizyoterapi teknikerleri için hidroterapi ve uygulamalarının yer aldığı kitabımızın meslek yüksekokullarının fizyoterapi programlarındaki öğrencilerimize ve fizyotera- pi teknikerlerine faydalı olacağın..

Hızlı bakış

Engellilik ve Katılım

(0)
150,00TL

Ön SözUzun yıllardır meslek yüksekokullarında ders veren akademisyenlerinöğrencilerin taleplerini göz önünde bulundurarak hazırladıkları, fizyoterapiteknikerleri için engellilik ve katılım konuları ile birlikte yasal mevzuatın yeraldığı kitabımızın meslek yüksekokullarının fizyoterapi programlarındaki öğrencilerimizeve fizyoterapi teknikerlerine fa..

Hızlı bakış

Klinik Fizyoterapi

(0)
150,00TL

Ön SözUzun yıllardır meslek yüksekokullarında ders veren akademisyenlerinöğrencilerin taleplerini gözönünde bulundurarak hazırladıkları, fizyoterapiteknikerleri için temel klinik bilgilerin yer aldığı kitabımızın meslek yüksekokullarınınfizyoterapi programlarındaki öğrencilerimize ve fizyoterapi teknikerlerinefaydalı olacağına inanıyorum.Kitapta, k..

Hızlı bakış

Fizyoterapiye Giriş

(0)
130,00TL

Ön Söz2011 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Havza Meslek YüksekokuluFizyoterapi programında çalışmaya başladığımda Fizyoterapi teknikerliği henüzçok yeni bir bölümdü. Uzunca yıllar ders içeriklerini oluşturmakta çeşitlizorluklar çektik, hem bilimsel olarak yeterli hem de fizyoterapi teknikerlerininihtiyacı olan bilgiyi süzüp hazırlamak oldukça zo..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)