Eğitim Bilimleri

Eğitim Bilimleri

Grid View:
Hızlı bakış

Eğitim Filmleri

(0)
Sipariş (0)
32,00TL

..

Hızlı bakış

Kaynaştırma Uygulamaları ve Özel Eğitim

(0)
Sipariş (0)
18,00TL

Kaynaştırma Uygulamaları ve Özel EğitimYAZARLAR : Prof. Dr. Ayşegül ATAMAN, Prof. Dr. Emine Rüya ÖZMEN, Doç. Dr. Selda ÖZDEMİR, Yrd. Doç. Dr. Banu, ALTUNAY ARSLANTEKİN, Yrd. Doç. Dr. Pınar ŞAFAK, Öğr. Gör. Tamer KARAKOÇ, Arş. Gör. Mahmut ÇİTİLTemel Eğitim Öğretmenleri İçin Kaynaştırma Uygulamaları ve Özel EğitimŞimdiye kadar yayımlanmış olan “..

Hızlı bakış

Öğretmenim

(0)
Sipariş (0)
22,00TL

ÖğretmenimYAZARLAR : Doç.Dr. Levent ERASLANDoç.Dr. Levent ERASLANBu eserde 1960-1980 dönemlerinde öğrenci olan ve şu anda öğretmenlik eğitimi alan öğrencilerimin ebeveynleri (Şu anda 45-60 yaş aralığındalar) kendi eğitsel yaşamlarında öğretmenlerini hatırladılar ve onlara bir mektup yazdılar..  Bu dönem Türkiye’nin en hızlı zamanlarıdır. ..

Hızlı bakış

Okul Dünyası

(0)
Sipariş (0)
15,00TL

Okul Dünyası..

Hızlı bakış

Okul Yönetiminde Belirsizlik

(0)
Sipariş (0)
15,00TL

Okul Yönetiminde BelirsizlikYAZARLAR : Prof.Dr.Ayşen BAKİOĞLU Seyhan DemiralOkul Yönetiminde Belirsizlik; eğitim sürecinde ve okulda ulaşılacak hedeflerin ve çözülecek sorunların belli olmadığı, seçeneklerin tanımlanmasının zor olduğu ve sonuçlara dair bilginin önceden tahmin edilemediği ve işe yarar olmadığı durumlarda öğrenme-öğretmeye ilişk..

Hızlı bakış

Proje Yaklaşımına Dayalı Eğitim - Teoriden Uygulamaya

(0)
Sipariş (0)
23,00TL

Proje Yaklaşımına Dayalı Eğitim - Teoriden UygulamayaYAZARLAR : Yard.Doç.Dr.Şermin METİN,Prof.Dr.Neriman ARAL..

Hızlı bakış

Uzaktan Eğitimde Kalite ve Akreditasyon

(0)
Sipariş (0)
16,00TL

Uzaktan Eğitimde Kalite ve AkreditasyonYAZARLAR : Prof.Dr.Ayşen Bakioğlu - Yrd.Doç.Dr.Ertuğ CanDünyada tarım toplumundan, sanayi toplumu, bilgi toplumu ve ağ toplumuna doğru hızlı bir küresel dönüşüm yaşanmaktadır. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak, internet tabanlı uygulamalar ve eğitimde mobil uygulamalar gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)